Zobrazuji všech 13 výsledků

BalanceOil+, 300 ml

1174 

BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA + DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 ve vašem těle, přičemž zároveň chrání vaše buňky před oxidací. Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv.

Obsah: 300 ml

BalanceOil AquaX, 300 ml

1499 

Ve vodě rozpustná výživa – vhodná pro ty, kteří si chtějí vychutnat jemnou a hladkou strukturu BalanceOil bez příchutě rybího oleje. Směs prvotřídní kvality obsahuje přírodní rybí olej z volně žijících ryb, je bohatý na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), polyfenoly z olivového oleje a Vitamin D3. BalanceOil AquaX od společnosti Zinzino pomáhá chránit buňky před korozí (oxidací) a upravuje vyváženost omega-6 a omega-3 mastných kyselin, podporuje správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

Obsah: 300 ml

Xtend

725 

Xtend, náš nejpokročilejší imunitní a výživový doplněk, je vynikajícím zdrojem mikro- a fytonutrientů (včetně 23 základních vitaminů a minerálů), stejně jako purifikovaných 1-3, 1-6 beta glukanů získávaných z  pekařských kvasinek, a zároveň chrání a obnovuje tělesné buňky a tkáně. Xtend je perfektním doplňkem přípravků BalanceOil a ZinoBiotic pro ucelení vašeho zdravotního protokolu.

Obsah: 60 tablet, čistá hmotnost 45 g.

ZinoBiotic

849 

Směs pěti přírodních vláknin, které metabolizují v tračníku, podporují růst přátelských bakterií a zdravou funkci střev, snižují pocit nadýmání a vyrovnávají hladinu cholesterolu.

Protect+

1099 

Protect+ je zcela přírodní doplněk stravy, který podporuje normální funkce vašeho imunitního systému, abyste zůstali zdraví a cítili se dobře. Obsahuje účinné veganské vitamíny D3 a C, které přispívají k normálnímu imunitnímu systému, a vysoce účinné, klinicky prokázané 1-3, 1-6 beta glukany. Přípravek Protect funguje nejlépe při každodenním užívání, neboť klíčové buňky zajišťující přirozenou imunitu se obnovují po 1-2 dnech, a aby správně fungovaly, potřebují určitou přípravu (tzv. „priming“).

Obsah: 60 tobolek

Viva+

749 

Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody. Podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Viva+ je kombinací extraktu affron®, standardizovaného a patentovaného výtažku z pestíků čistého šafránu (Crocus sativus L) prvotřídní kvality ze Španělska, komplexu vitamínů B z pohanky, hořčíku z mořské vody, jódu a vitamínu C z aceroly.

Obsah: 60 tablet, čistá hmotnost 18 g

FLAVON MAX

1050 

Životní styl 21. století, včetně zvyšování každodenního stresu, znečištěného prostředí a nedostatků výživy, má extrémně špatné účinky na naše tělo a organismus. Naše tělo potřebuje pomoc, aby dokázalo tyto negativní účinky vyhrát.

240 g

FLAVON PROTECT

1050 

Během stárnutí jsme vystaveni stále většímu stresu, a proto je důležité věnovat pozornost varovným signálům našeho těla a chránit je před škodlivými vnějšími účinky. Flavon Protect může být klíčem k této zabezpečené ochraně.

240 g

FLAVON GREEN

1050 

Pravidelná konzumace zeleniny je významnou a nevyhnutelnou součástí zdravé výživy. Zelenina dodává našemu tělu základní živiny, vlákninu a vitamíny a má příznivý vliv na naši celkovou pohodu. Flavon Green je revoluční produkt, skutečná inovace pro konzumaci zeleniny, která přetváří předchozí zvyky.

240 g

FLAVON KIDS

1050 

K vyvážené a rozmanité stravě potřebuje každý ovoce, zeleninu a antioxidanty přírodního původu. To platí zejména pro děti, nastávající a kojící matky.

240 g

FLAVON GREEN +

1400 

Zelenina je zdrojem fytochemických látek – nenachází se v ovoci – nepostradatelných pro optimální fungování našich buněk a orgánů, pro udržení našeho zdraví a zlepšení kvality našeho života.

240 g

FLAVON JOY

1400 

Prémiová kategorie Flavon Joy zahrnuje jeden ze starodávných přírodních pokladů, ovoce kakaovníku, díky kterému se stal kuriozitou na trhu doplňků stravy. Abychom zachovali gelovou konzistenci, která je výhodná z hlediska biologické dostupnosti, kombinovali jsme takové ovocné a zeleninové přísady a koření, které mají silné synergické interakce, čímž zvyšují vzájemné účinky. Proto chrání a rozmazluje naše tělo ve všech věkových skupinách.

240 g

FLAVON MAX +

1400 

Exkluzivní produkt pro ty, jejichž životní styl vyžaduje ochranu zdraví, aby byl považován za vysokou prioritu. Neustálá podpora dospělých, kteří mají duševně i fyzicky náročnou práci.

240 g