Zobrazuji všech 7 výsledků

FLAVON MAX

1050 

Životní styl 21. století, včetně zvyšování každodenního stresu, znečištěného prostředí a nedostatků výživy, má extrémně špatné účinky na naše tělo a organismus. Naše tělo potřebuje pomoc, aby dokázalo tyto negativní účinky vyhrát.

240 g

FLAVON PROTECT

1050 

Během stárnutí jsme vystaveni stále většímu stresu, a proto je důležité věnovat pozornost varovným signálům našeho těla a chránit je před škodlivými vnějšími účinky. Flavon Protect může být klíčem k této zabezpečené ochraně.

240 g

FLAVON GREEN

1050 

Pravidelná konzumace zeleniny je významnou a nevyhnutelnou součástí zdravé výživy. Zelenina dodává našemu tělu základní živiny, vlákninu a vitamíny a má příznivý vliv na naši celkovou pohodu. Flavon Green je revoluční produkt, skutečná inovace pro konzumaci zeleniny, která přetváří předchozí zvyky.

240 g

FLAVON KIDS

1050 

K vyvážené a rozmanité stravě potřebuje každý ovoce, zeleninu a antioxidanty přírodního původu. To platí zejména pro děti, nastávající a kojící matky.

240 g

FLAVON GREEN +

1400 

Zelenina je zdrojem fytochemických látek – nenachází se v ovoci – nepostradatelných pro optimální fungování našich buněk a orgánů, pro udržení našeho zdraví a zlepšení kvality našeho života.

240 g

FLAVON JOY

1400 

Prémiová kategorie Flavon Joy zahrnuje jeden ze starodávných přírodních pokladů, ovoce kakaovníku, díky kterému se stal kuriozitou na trhu doplňků stravy. Abychom zachovali gelovou konzistenci, která je výhodná z hlediska biologické dostupnosti, kombinovali jsme takové ovocné a zeleninové přísady a koření, které mají silné synergické interakce, čímž zvyšují vzájemné účinky. Proto chrání a rozmazluje naše tělo ve všech věkových skupinách.

240 g

FLAVON MAX +

1400 

Exkluzivní produkt pro ty, jejichž životní styl vyžaduje ochranu zdraví, aby byl považován za vysokou prioritu. Neustálá podpora dospělých, kteří mají duševně i fyzicky náročnou práci.

240 g